Assistance Kraków

Assistance Kraków, Pomoc Assistance Kraków, Laweta Assistance Kraków, Holowanie Assistance Kraków

Potrzebujesz pomocy ???

zadzwoń szybko

tel. 509 055 044

Nasza Firma oferuje Państwu usługi Holowania pojazdów w ramach assistance z ubezpieczenia samochodu. Po wypadku, kolizji lub awarii, Państwa pojazd możemy przetransportować w dowolnie wybrane miejsce.

W Naszej ofercie oprócz assistance kraków znajdziecie Państwo również takie usługi jak:

  • Transport samochodów osobowych
  • Transport samochodów dostawczych
  • Transport SUV-ów
  • Transport Wózków Widłowych
  • Transport Koparek i Ładowarek
  • Wypompowanie źle zatankowanego paliwa
  • Drobne naprawy
  • Wulkanizacja

Sprawdź Nasz Cennik

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy Expres-Hol DLACZEGO? dlatego że jesteśmy firmą, która profesjonalnie podchodzi do każdego klienta poza tym Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. W naszej ofercie znajduje się takie usługi jak transportu samochodów osobowych nawet tych niskopodwoziowych ponieważ mamy specjalne trapy umożliwiające wjazd takiego samochodu na lawetę, a także transport samochodów dostawczych, SUV-ów, Motocykli, Quadów oraz transportem różnego rodzaju konstrukcji (zobacz Galerię) GALERIA kliknij tutaj . Zajmujemy się również usuwaniem pojazdów z miejsca wypadku lub kolizji, wyciąganiem pojazdów jak wpadną do rowu lub zaspy śnieżnej.

Pomoc Drogowa Cennik

W ofercie oprócz Holowania znajduje się również usługa POMOC W DRODZE. Usługa ta polega na usuwaniu drobnych usterek w samochodach osobowych oraz dostawczych. Usługi te to wymiana klocków hamulcowych poza tym pomoc przy wymianie koła, awaryjne odpalanie jak akumulator zawiedzie urządzeniem typu BOOSTER, dowożenie paliwa a najważniejsze jest to że robimy to na miejscu awarii. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że nie będziemy w stanie naprawić pojazdu to zorganizujemy szybką naprawę bez kolejki w zaprzyjaźnionym warsztacie. Jesteśmy firmą z Krakowa dlatego pomoc w naszym regionie jest błyskawiczna ale najważniejsze jest to, że działamy również na terenie całej Polski.

Transport Wózków Widłowych Kraków

Jeżeli są Państwo w potrzebie to wystarczy do Nas zadzwonić pod numer 509 055 044 . Jesteśmy dostępni 24h/dobę dlatego po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast podejmiemy działania aby jak najszybciej dojechać do miejsca w którym Państwo się znajdują. W sytuacji awaryjnej najważniejsze jest to aby do Nas niezwłocznie zadzwonić. Podczas awarii lub holowania samochodu poza podstawowymi formalnościami, załatwiamy na życzenie klienta samochód zastępczy w postaci auta osobowego lub busa 9 osobowego. Wyróżniamy się tym faktem na tle konkurencji dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Laweta Kraków

W ostatnim czasie wzbogaciliśmy Naszą ofertę o HOLOWANIE Z OC SPRAWCY. Usługa ta polega na bezgotówkowym odholowaniu uszkodzonego pojazdu z miejsca wypadku na Nasz bezpłatny parking, a następnie po oględzinach rzeczoznawcy zrealizujemy transport do warsztatu który naprawi pojazd. Najważniejsze jest to że osoba poszkodowane nie zapłaci za tą usługę ani złotówki ponieważ wszystkie koszta pokrywa ubezpieczalnia Sprawcy.

Assistance Kraków, Pomoc Assistance Kraków, Laweta Assistance Kraków, Holowanie Assistance Kraków

Zobacz Naszego Facebooka